Home

cropped-storage-server-rackmounted-1243595.jpg

 Witamy w UX1.EU

Na naszej stronie możesz Tworzyć strony internetowe łatwo i za darmo za pomoca website builder, możesz skorzystać z darmowych kolekcji szablonów do stron internetowych. Zapomnij o umiejętnosci projektowania, kodu lub innych wiedzy technicznej,w naszym skrypcie przeciagnij i upusć możesz zbudować niesamowite strony internetowe, jak prawdziwy PROFESJONALISTA. System do budowania stron jest intuicyjnym i wygodnym narzędziem, dla poczatkujacych lub zaawansowanych użytkowników.
Nie musisz opłacać projektantów i koderów, wystarczy uruchomić darmowy program budowy stron internetowych i stworzyć piękne strony w ciagu kilku minut.
Na naszej stronie masz możliwosć otworzyć :swój sklep w kilka minut,blog,forum lub po prostu ładne portfolio. Darmowy system budowania stron nic nie kosztuje. Wszystkie narzędzia w ux1.eu i internetowe funkcje hostingowe sa darmowe na zawsze dla każdego.
Ux1.eu jest Darmowym hostingiem,bez żadnych ukrytych kosztów i opłat, bez kart kredytowych lub umów. Nasz hosting jest całkowicie bezpłatny i nie mamy żadnych planów, aby zmienić ten stan w przyszłosci.

10.000 MB miejsca na dysku
100.000 mb miesieczny limit

professional-server-rack-1547533 s paid-invoice-1413750 softaculous-softwares what-u-looking-for-2-1552468

Darmowy

hosting

Darmowy hosting dla każdego.

Darmowy

cpanel

Darmowy cpanel

Pomoc

Pomoc 24/H

Instaler

Skryptów

Popularne skrypty.

Budow-
niczy Stron

Budowanie stron www

Założenie konta jest równoznaczne z akceptacja poniższych zasad.
Ux1.eu jest prywatnym serwisem, który swiadczy darmowe usługi hostingu WWW. Oferujemy bezpłatny hosting na całym swiecie. Ux1.eu zastrzega sobie prawo do anulowania konta, jesli narusza nasze Warunki korzystania z usługi. Ux1.eu zapewnia hosting dla każdej witryny, która przestrzega zasad. Ux1.eu zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w dowolnym czasie. Użytkownicy Ux1.eu sa całkowicie odpowiedzialni za wszystkie działania prowadzone na swoich kontach. Poniższe zasady obowiazuja podczas korzystania z usług Ux1.eu. Jeżeli nastapi naruszenie tych przepisów, Ux1.eu zastrzega sobie prawo do zawieszenia konta naruszajacego zasady. Ux1.eu zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, które łamie zasady i może wyłaczyć profil klienta.

Zakazane sa:
Tresci dla dorosłych wszelkiego rodzaju. Warez / hacking / Strony phishingowe. Próby wysyłania mass meilingu. Konto zostanie automatycznie zawieszone, jeżeli Ty lub Twój klient będzie próbował wysłać pocztę masowa. Nie zezwalamy na Aplikacje takie jak: proxy skrypty, skrypty powłoki, skrypty gier online, skrypty wymiany zdjęć, skrypty rozmów, płatny-surf, auto-surf, buxto, skrypty torrent. Konto zostanie zawieszone, będziesz miał pozwolenie aby je reaktywować. Jeżeli naruszenie powtórzy się, konto zostanie zamknięte. Konta nie moga być używane do przechowywania wyłacznie plików. Wszystkie strony musza mieć regularnie dodawane tresci. Witryny majace na celu Wymianę plików / archiwum / backup / mirroring nie sa dozwolone. Szkodliwe strony nie moga być udostępniane. Wszystkie strony internetowe, musza mieć plik indeksu (czyli index.php, index.html lub index.htm) przesłany bezposrednio do folderu public_html. Jesli strona zostanie przesłana do innego folderu lub plik indeksu nie zostanie znaleziony, konto może zostać usunięte z powodu „złosliwej witryny internetowej“.

Dodatkowo, użytkownik zgadza się nie korzystać z Usługi w celu:
Zamieszczania, przesyłania lub przekazywania w inny sposób jakiejkolwiek tresci, która jest niezgodna z prawem – obrazliwych, napastliwych, tych które sa zniesławiajace, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, naruszajace czyjas prywatnosć, nienawistne, rasistowskie. Lub w inny sposób; szkodzace nieletnim lub fałszywe. Fałszowanie nagłówków lub inne manipulacje identyfikatorami w celu ukrycia pochodzenia Materiałów przekazywanych za posrednictwem Serwisu, zamieszczanie, przesyłanie lub przekazywanie w inny sposób jakichkolwiek tresci, które nie maja prawa do udostępniania w ramach jakiegokolwiek prawa lub na podstawie umowy na Relacje powiernicze (np. informacji poufnych, zastrzeżonych i poufnych informacji ujawnionych w ramach stosunku pracy lub na podstawie porozumień o zachowaniu poufnosci); zamieszczania, przesyłania lub przekazywania w inny sposób jakichkolwiek Materiałów naruszajacych patenty, znaki towarowe, tajemnice handlowe, prawa autorskie lub inne prawa własnosci. Prawa każdej ze stron; do zamieszczania, przesyłania lub przekazywania w inny sposób jakichkolwiek niezamówionych lub niedozwolonych reklam, materiałów promocyjnych, „spamu“, „łańcuszków“, „piramid“ lub jakichkolwiek innych form akwizycji, z wyjatkiem takich jak zakupy, które sa wyznaczone do tego celu; zamieszczania, przesyłania lub przekazywania w inny sposób jakichkolwiek materiałów zawierajacych wirusy komputerowe lub inne kody komputerowe, pliki lub Programy służace do zakłócania, niszczenia lub ograniczania funkcjonalnosci jakiegokolwiek oprogramowania, sprzętu komputerowego lub telekomunikacyjnego; zamieszczania, przesyłania lub przekazywania materiału, który jest z transmisji / typu strumieniowego. Zakłócania lub przerywania Usługi serwerów lub sieci podłaczonych do Serwisu, lub naruszania jakichkolwiek wymagań, procedur, zasad lub regulaminów sieci połaczonych z Usługa; umyslnie lub nieumyslnie naruszajace lokalne, stanowe, krajowe lub międzynarodowe prawa, w tym, takie które nie ograniczaja się do przepisów wydawanych przez US Securities i Exchange Commission, wszystkie przepisy każdego kraju lub innej giełdzie papierów wartosciowych, w tym, bez ograniczeń, New York Stock Exchange, American Stock Exchange lub NASDAQ, oraz wszelkie regulacje majace siłę prawna, zapewnienia wsparcia materialnego lub zasobów (lub do ukrycia lub zamaskowania charakteru, lokalizacji, zródła lub własnosci wsparcia materialnego lub zasobów) dla każdej organizacji wyznaczonej przez rzad Stanów Zjednoczonych jako zagranicznej organizacji terrorystycznej na podstawie sekcji 219 Ustawa o imigracji i obywatelstwie, „łodyga“ lub w inny sposób nękajace; i / lub wysyłania, przesyłania, transmisji lub innych materiałów do celów dystrybucji plików, zbierania lub przechowywania danych osobowych innych użytkowników.

USŁUGA Ux1.eu jest dostępna i dostarczana bez gwarancji. Zgodnie z prawem, Ux1.eu WYŁACZA WSZELKIE GWARANCJE, JAWNE LUB INNE, ALE NIE TYLKO, GWARANCJE PRZYDATNOSCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOSCI DO OKRESLONEGO CELU, TYTUŁU, NIENARUSZALNOSCI, PARLAMENTU domyslnego warunku zadowalajacej jakosci GWARANCJI WYNIKAJACYCH Z prowadzenia działalnosci handlowej lub z przebiegu realizacji funkcji. UŻYTKOWNIK POTWIERDZA, ŻE JESLI polega na informacji lub tresci o usłudze, ROBI TO WYŁACZNIE NA WŁASNE RYZYKO.
Poprzez założenie konta w Ux1.eu, zgadzasz się, że automatycznie zostaniesz dodany do naszej listy meilingowej. Ux1.eu zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomosci e-mail i promocyjnych co 6 miesięcy, które moga reklamować nasze produkty partnerskie.
W pełnym zakresie dopuszczalnym zgodnie z obowiazujacym prawem, Ux1.eu nie ponosi odpowiedzialnosci za jakiekolwiek bezposrednie, posrednie, przypadkowe, szkody wynikajace z korzystania lub niemożnosci korzystania z usług Ux1.eu. Zgadzasz się, na własny koszt, aby chronić i trzymać Ux1.eu oraz jej podmioty stowarzyszone, członków zarzadu, dyrektorów, pracowników, konsultantów, agentów, dostawców i licencjodawców z daleka przed wszelkimi roszczeniami osób trzecich, roszczeniami odpowiedzialnosci, strat i kosztów wynikajacych lub odnoszacych się do: (a) nieprzestrzegania tych warunków użytkowania; (b) naruszeń jakichkolwiek praw własnosci intelektualnej lub innych praw.

Data Center

Hosting -Technologia

blue-computer-1472956 server-networking-2-1258253

Klastrowa technologia

Wszystkie domeny są przechowywane nakilku serwerach i  wykorzystują ponad1000 + adresów IP! Ponadto, nowy adres IP i serwery zostały dodane do innegoklastra w danym tygodniu. To duża zaletaw porównaniu do innych hostingówdostawców, że umieszczone wszystkieobsługiwane domeny należą do tego samego serwera fizycznego.

Profesionaly, PHP, MySQL hosting, w klastrowej technologi.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnej usługi hostingu. Świadczymy profesjonalny,PHP & MySQL hosting, skupiony wtechnologii klastrowej. Zapraszamy do zapisania się na bezpłatne konto hostingowe ,swoją stronę www można założyć w ciągu kilku sekund!